T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAKARYA / ERENLER - Erenler Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Ara

Haz

YÜKSELİŞ ERHEM’DE

Erenler Halk Eğitimi Merkezi, Erenler Belediyesi ve Erenler Kaymakamlığı´nın katkılarıyla düzenlenen sergi etkinlikleri geniş katılımla gerçekleştirildi. Açılışını Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK, Erenler İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ve şehir protokolünün gerçekleştirdiği festival, coşkulu bir şekilde kutlandı. Erenler halkının da yoğun katılım gerçekleştirdiği etkinlikler Erenler Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.

Şbt

Kurum Tanıtım Videosu

Ock

08-14 Ocak 2018 Anatalya´da gerçekleştirilen Açık Kickboks Türkiye Şampiyonasında sporcumuz İlhamberk Şimşek Light Contact ve Point Fighting branşlarında Türkiye şampiyonu olarak camiamızı onurlandırdı.

Ara

Mrt

Şbt

Erenler Halk Eğitimi Merkezi´ni temsilen turnuvaya katılan sporcumuz Tahir AKKOYUN Türkiye 1.´si oldu. Sporcumuzu yürekten tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Genç sporcumuza ve emeği geçen herkese teşekkürler. Erenler HEM

Ock

Erenler HEM Gençlik ve Spor Kulübümüz; İstanbul Aslı Çakır Atletizm Spor Salonu´nda düzenlenen Spor Toto Türkiye Yürüyüş Şampiyonası U14 kategorisinde yarıştı. 2000 metre kızlarda Miraç ÇOBANOĞLU Türkiye 5.´si, erkeklerde Emirhan BAŞAR Türkiye 1.´si olarak Türkiye rekoru kırdık. Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Haz

Erenler Halk Eğitimi Merkezi, Erenler Belediyesi ve Erenler Kaymakamlığı´nın katkılarıyla düzenlenen festival ve sergi etkinlikleri geniş katılımla gerçekleştirildi. Açılışını Sakarya Valisi Hüseyin Avni COŞ, Erenler Belediye Başkanı Cavit ÖZTÜRK, Erenler İlçe Kaymakamı Mehmet MIZRAK ve şehir protokolünün gerçekleştirdiği festival, coşkulu bir şekilde kutlandı. Erenler halkının da yoğun katılım gerçekleştirdiği etkinlikler Yunus Emre Meydanı´nda gerçekleştirildi.

Mrt

Erenler HEM sporcuları başarıya doymuyor. Farklı yaş kategorilerinde 14 birincilik, 3 ikincilik, 4 tane de üçüncülük getiren sporcularımızı tebrik ediyoruz!

Mrt

Erenler HEM´in Kick Boks’cuları hafta sonu gerçekleşen Mini Kick Boks Şampiyona sonrasında Erenler HEM Müdürü Adil Şenol’u makamında ziyaret etti.

Mrt

Erenler HEM bu sene namağlup şampiyon oldu.

Şbt

Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Erenler Halk Eğitimi Merkezi Spor Okulumuzun Basketbol Takımı YILDIZ KIZLAR İl birincisi olarak Marmara Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.