T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
SAKARYA / ERENLER - Erenler Halk Eğitimi Merkezi

Erenler Halk Eğitimi Merkezi

Telefon
0 (264) 241 25 62
Belgegeçer
0 264 241 25 63
WEB
https://erenlerhem.meb.k12.tr
Adres
Tabakhane Mah Sakarya Cad. No172 Erenler Belediyesi Eski Hizmet Binası ERENLER/ADAPAZARI
Vizyon
Erenler Halk Eğitimi Merkezi olarak, tüm bireylerin gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi, beceri ve davranışları kazandırmak, bireylerin ilgi ve istekleri doğrultusunda ekonomik, toplumsal ve kültürel gelişmelerini sağlamak, çeşitli süre ve düzeylerde, düşünen araştıran, kendine güvenen ve sorumluluk sahibi kişiler yetiştirerek toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için varız.
Misyon
Erenler Halk Eğitimi Merkezi olarak, ilimizde eğitim kapsamı dışında kalmış genç kız ve kadınlarımız veya yetişkin erkeklerimize okuma – yazma kursundan başlayarak onlara Meslek ve Mesleki kurslar, istihdama dayalı kurslar sosyal aktivite alanında eğitim çağına başlamış ve eğitim çağını tamamlamış olan tüm bireylere yönelik sosyal etkinlikler ve bu çalışmalar içerisinde İşkur işbirliği, Genelkurmay Başkanlığı, Adalet Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Sivil Toplum Örgütleri ile işbirliği içerisinde çalışmalar yapılarak halkımıza hizmet sunmayı amaçlıyoruz.
Başarılar
Ödüllerimiz Selda BAYRAK Pebeo Türkiye 4.lügü Nebahat METIN Titanyum Nakis Yarismasi Mansiyon Özel Ödülü Güzel Sanatlar Fakültesi Hazirlik Kursumuza katilan 9 Kursiyerimize Üniversiteyi kazandirdik. Majestik Kurdele Nakisi Yarismasi TÜRKIYE 1. si Firdevs ÖZIS Buket El Nakisi Yarismasi TÜRKIYE 2. si Merve KARA Majestik Kurdele Nakisi Yarismasi Mansiyon Ödülü Yasemin ÇAKIR Buket El Nakisi Yarismasi Mansiyon Ödülü Esra ÇELIK Buket El Nakisi Yarismasi Sergilenmeye Deger Ürün Kategorisinde Nurten MERIÇ,Saliha Rabia GEZER Güres Takimimizin Marmara Bölge 2.ligi Kickboks Yildiz Takimimizin 1 birincilik 2 ikinciligi
Öğretmen :13
Öğrenci :96
Derslik :24
Atölye-İşlik :7
Toplantı Salonu :1
Spor Salonu :1
Mesleki Uygulama Labaratuvarı :1
Oyun Odası :1
Kütüphane Kitap Sayısı :1075
Öğretim Şekli :İkili
Saatler
08:00-22:00
Isınma
Doğalgaz
Bağlantı
Yok
Yabancı Dil
Pansiyon Bilgileri
Ulaşım
Erenler Dolmuşları Güzergahında..
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
Eski Erenler Bld. binası
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
İl Merkezine uzaklık:500 m İlçe Merkezinde
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır